Sluzba na Sobranieto
 
Assembly Staff

DEPARTMENT FOR PROFESSIONAL AND ADMINISTRATIVE OPERATIONS


Biljana Ivanovska - Head of Department for professional and administrative operations


ADMINISTRATIVE UNIT 

Florija Neziri-Dauti - Associate for Office and Archive Operations

Sonja Bogdanovska - Independent Associate-Technical Secretary  

Cveta Trajanovska - Independent Associate- Technical Secretary 

Olga Kiprovska - Independent Associate- Technical Secretary   

Snezana Bogdanska - Independent Associate-Technical Secretary  

Lidija Panovska - Independent Associate-Technical Secretary  

Fatima Rahmani - Independent Associate-Technical Secretary 

Munira Kuc - Independent Associate-Technical Secretary

Zilkade Shabani - Independent Associate- Technical Secretary 

Biljana Donevska - Independent Associate- Technical Secretary 

Kefser Sejdija - Independent Associate- Technical Secretary  

Margarita Madic - Independent Associate- Technical Secretary  

Lence Ivanovska - Independent Associate -Technical Secretary  

Leman Jakubovic - Associate-Technical Secretary  

Janka Stojanovska - Associate-Technical Secretary  

Lejla Stavilec - Associate 

Elizabeta Stojanova - Associate 


GENERAL AFFAIRS UNIT
  

Ilber Imeri- Head of Unit on Archive and General Affairs  

Violeta Angelovska - Independent Associate-Archivist 

Halimje Sulimani -  Independent Associate-Archivist 

Dejan Davidovski - Associate- Mail Deliverer 

Zlatica Dimitrievska  

Sabit Menishi 

Slavica Zmejkovska

Natasha Xhikovska

Margarita Georgievska 


UNIT FOR EXPEDITION OF MATERIALS

Irina Majinska - Head of Unit for Expedition of Materials  

Snezhana Koleva-

Ljubinka Ivanovska - Independent Associate


PRINTSHOP UNIT

Suzana Nikolovska - Independent Associate for Technological Process 

Dragan Zmejkovski - Independent Associate for Technological Process 

Sofija Dimitrievska - Senior Associate on Assembling, Duplication and Completion of Materials  

Liljana Kostadinoska - Senior Associate on Assembling, Duplication and Completion of Materials     

Meri Kirkovska - Senior Associate on Requests and Completion of Materials 

Ljupco Ilievski - Senior Associate on Requests and Completion of Materials

Toni Salihi - General Worker

Hazir Severdzan - General Worker

Adlan Muharem - General Worker

Bekir Bertin - General Worker

Blagica Lambevska

Gordica Petovska 

Svetlana Jovcheva 

Liljana Tanaskovska


INVESTMENTS AND MAINTENANCE UNIT

Ljupco Mircevski - Head of Unit 

Sonja Gjorgjievska – Junior Associate on Investments and General Maintenance of the Facilities  

Milos Kalezic - Independent Associate in Investment and Maintenance Unit
 
Toni Nedelkovski - Independent Associate in Investment and Maintenance Unit 

Slavica Nikolovska 

Roza Trajanovska 

Elizabeta Kostadinovska 

Nevenka Novakovik 

Kimet Salihi 

Suzana Ristevska

Zora Sabotovska

Julijana Rajovska

Manushake Demiri

Lence Zikova 

Natasha Miloshevska

Violeta Gjorgjieva 

Daniela Atanasova

Vesna Kirandzik 

 
a
> AGENDA
 

Tuesday, 16 September 2014, 11:00, "Boris Trajkovski" Hall 

15TH MEETING OF THE COMMITTEE ON FINANCING AND BUDGET  

Tuesday, 16 September 2014, 11:00, Constitutional Hall

8th Meeting of the committee on political system and interethnic relations 

Tuesday, 16 September 2014, 13:00 Hall 1 

15th session of the Assembly of the Republic of Macedonia 

1st continuation  

Tuesday, 16 September 2014, 14:00, Hall 4

18th Meeting of the legislative Committee  


Follow us on:

The website of the Assembly uses cookies.

Cookies are used to improve your user experience.