Pratenichki sostav
 
MEMBERS OF PARLIAMENT

MPs whose mandate has not been completed 2011-2014

1. Teuta Arifi  DUI
Termination of the mandate on 6th Session held on 28.7.2011

2. Marjancho Todorovski  VMRO-DPMNE
Termination of the mandate on 12th Session held on 13.10.2011

3. Arben Xhaferi DPA
Termination of the mandate on 40th Session held on 10.9.2011

4. Ljubisav Ivanov-Dzingo SPM
Termination of the mandate on 43th Session held on 5.10.2012

5. Arben Ljabenishta DUI
Termination of the mandate on 53th Session held on 31.1.2013

6. Talat Xhaferi DUI
Termination of the mandate on 55th Session held on 18.2.2013

7. Stefche Trpkovski VMRO-DPMNE
Termination of the mandate on 58th Session held on 10.4.2013

8. Vancho Apostolov VMRO-DPMNE
Termination of the mandate on 58th Session held on 10.4.2013

9. Izet Zekiri NDP
Termination of the mandate on 60th Session held on 13.5.2013

10. Ziadin Sela DPA
Termination of the mandate on 60th Session held on 13.5.2013

 
The website of the Assembly uses cookies.

Cookies are used to improve your user experience.