Pratenichki sostav
 
LEGJISLATURA E DEPUTETËVE


GRUPI I DEPUTETËVE I KUVENDIT TË REPUBLIKËS SË MAQEDONISË PËR BASHKËPUNIM ME PARLAMENTIN E BOSNJËS DHE HERCEGOVINËS

 

Kryetar:  GORAN MINÇEV

Anëtarë:  DAUT REXHEPI
                  ZHIVKO PEJKOVSKI
                  RISTO STOJANOV
                  AVDIJA PEPIQ
                  GORAN MISOVSKI
                  TALAT XHAFERI

 
a

Na ndiqni në:

Ueb faqja e Kuvendi përdor biskotat (cookies).

Biskotat (cookies) përdoren për të përmirësuar përvojën Tuaj të përdoruesit.