Aktivitete

E hënë, 26 korrik 2021

VENDOSJA E LULEVE TË FRESKËTA

Delegacioni i Kuvendit të Republikës së Maqedonisë së Veriut, i udhëhequr nga nënkryetari Goran Misovski, në përbërje Daniella Nikollova, Beti Stamenkoska-Trajkoska dhe Bedri Fazli, me rastin e 58 vjetorit nga tërmeti katastrofik në Shkup, sot vendosën kurorë me lule të freskëta në Varrezat e Qytetit "Butel".

 
a

Na ndiqni në:

Ueb faqja e Kuvendi përdor biskotat (cookies).

Biskotat (cookies) përdoren për të përmirësuar përvojën Tuaj të përdoruesit.