Pratenichki sostav
 
LEGJISLATURA E DEPUTETËVE


 

 

GJORGJI OROVÇANEC

 

 

 

 

Kryetar i Alternativës së Re. U lind në vitin 1951 në Prilep. Maqedonas. Doktor i shkencave. Mjek. E njeh mirë gjuhën angleze dhe serbe. Jeton në Shkup.

 
a

Na ndiqni në:

Ueb faqja e Kuvendi përdor biskotat (cookies).

Biskotat (cookies) përdoren për të përmirësuar përvojën Tuaj të përdoruesit.