Pratenichki sostav
 
LEGJISLATURA E DEPUTETËVE


 

 

AGRON BUXHAKU

 

 

 

 

Anëtar i BDI-së. U lind në vitin 1957 në Dibër. Shqiptar. Magjistër i shkencave. Politikolog. E njeh mirë gjuhën angleze, frënge, ruse, serbe dhe kroate. Jeton në Dibër.

 
a

Na ndiqni në:

Ueb faqja e Kuvendi përdor biskotat (cookies).

Biskotat (cookies) përdoren për të përmirësuar përvojën Tuaj të përdoruesit.