Pratenichki sostav
 
LEGJISLATURA E DEPUTETËVE


 

 

FAZLI VELIU

 

 

 

 

Anëtar i BDI-së. U lind në vitin 1945 në fsh. Kollare, Kërçovë. Shqiptar. Profesor i linguistikës. E njeh mirë gjuhën gjermane dhe frënge. Jeton në fsh.  Kollare, Kërçovë.

 
a

Na ndiqni në:

Ueb faqja e Kuvendi përdor biskotat (cookies).

Biskotat (cookies) përdoren për të përmirësuar përvojën Tuaj të përdoruesit.