Pratenichki sostav
 
LEGJISLATURA E DEPUTETËVE


 

 

RAFIZ ALITI

 

 

 

 

Anëtar i BDI-së. U lind në vitin 1956 në fsh. Radushë. Shqiptar. Profesor. E njeh mirë gjuhën kroate dhe serbe. Jeton në fsh. Radushë.

 
a

Na ndiqni në:

Ueb faqja e Kuvendi përdor biskotat (cookies).

Biskotat (cookies) përdoren për të përmirësuar përvojën Tuaj të përdoruesit.