Pratenichki sostav
 
LEGJISLATURA E DEPUTETËVE


 

 

TEUTA ARIFI

 

 

 

 

Anëtare e BDI-së. U lind në vitin 1969 në Tetovë. Shqiptare. Profesoreshë. E njeh mirë gjuhën angleze, frënge, italiane dhe turke. Jeton në Tetovë.

 
a

Na ndiqni në:

Ueb faqja e Kuvendi përdor biskotat (cookies).

Biskotat (cookies) përdoren për të përmirësuar përvojën Tuaj të përdoruesit.