Pratenichki sostav
 
LEGJISLATURA E DEPUTETËVE

 

 

 

 

 

 

AGIM SHAQIRI 

 

Anëtar i BDI-së. I lindur më 13.10.1980 në Strugë. Shqiptar. Ekonomist i Diplomuar, Marketing dhe Menaxhim Financiar, Universiteti Ndërkombëtar në Strugë. 

 

E-posta:a.sakiri@sobranie.mk

 
a

Na ndiqni në:

Ueb faqja e Kuvendi përdor biskotat (cookies).

Biskotat (cookies) përdoren për të përmirësuar përvojën Tuaj të përdoruesit.