Pratenichki sostav
 
LEGJISLATURA E DEPUTETËVE

 

 

 

 

 

 

 

ARTAN GRUBI

 

Anëtar i BDI-së. I lindur më 7.6.1977 në Shkup. Shqiptar. Magjistër në sferën e mediave dhe komunikimeve; doktorant në shkencat politike. 

 

E-posta:a.grubi@sobranie.mk

 

 
a

Na ndiqni në:

Ueb faqja e Kuvendi përdor biskotat (cookies).

Biskotat (cookies) përdoren për të përmirësuar përvojën Tuaj të përdoruesit.