Pratenichki sostav
 
LEGJISLATURA E DEPUTETËVE


Deputet të cilëve u ka pushuar mandati më herët

1. Ilija Geçev LSDM
pushimi i mandatit-dorëheqje (deri më 25.08.2006)

2. Nikolla Gruevski VMRO-DPMNE
pushimi i mandatit-funksionit (deri më 26.08.2006)

3. Ilija Ilovski LSDM
pushimi i mandatit - dorëheqje (deri më 25.08.2006)

4. Zhivko Jankullovski VMRO-DPMNE
pushimi i mandatit-funksionit (deri më 26.08.2006)

5. Zoran Konjanovski VMRO-DPMNE
pushimi i mandatit-funksionit (deri më 26.08.2006)

6. Zoran Kërstevski PL
pushimi i mandatit-funksionit (deri më 26.08.2006)

7. Flora Memeti PDSH
pushimi i mandatit-dorëheqje (deri më 8.11.2006)

8. Antonio Milloshoski VMRO-DPMNE
pushimi i mandatit-funksionit (deri më 26.08.2006)

9. Imer Selmani PDSH
pushimi i mandatit-funksionit (deri më 26.08.2006)

10. Trajko Sllavevski VMRO-DPMNE
pushimi i mandatit-funksionit (deri më 26.08.2006)

11. Vllatko Çingovski VMRO-DPMNE
pushimi i mandatit-funksionit (deri më 26.08.2006)

12. Goce Markovski VMRO-DPMNE
pushimi i mandatit (deri më 29.03.2008)