Pratenichki sostav
 
LEGJISLATURA E DEPUTETËVE


 

 

ESAD RAHIQ

 

 

 


Anëtar i LSDM-së. U lind në vitin 1964 në Shkup. Boshnjak. Jurist i diplomuar. E njeh mirë gjuhën angleze, kurse shërbehet me gjuhën turke dhe gjermane. Jeton në Shkup.

 
a

Na ndiqni në:

Ueb faqja e Kuvendi përdor biskotat (cookies).

Biskotat (cookies) përdoren për të përmirësuar përvojën Tuaj të përdoruesit.