Pratenichki sostav
 
LEGJISLATURA E DEPUTETËVE


 

 

FADIL SULEJMANI

 

 

 

 

Anëtar i BDI-së. U lind në vitin 1940 në fsh. Bozovcë. Shqiptar. Doktor i shkencave. Profesor. Shërbehet me gjuhën gjermane dhe italiane. Jeton në Tetovë.

 
a

Na ndiqni në:

Ueb faqja e Kuvendi përdor biskotat (cookies).

Biskotat (cookies) përdoren për të përmirësuar përvojën Tuaj të përdoruesit.