Pratenichki sostav
 
LEGJISLATURA E DEPUTETËVE


 

 

VESNA JANEVSKA

 

 

 

Deputete e pavarur. U lind në vitin 1958 në Shkup. Maqedonase. Doktor i shkencave mjekësore - patologe. E njeh mirë gjuhën angleze, serbe dhe bullgare. Jeton në Shkup.

 
a

Na ndiqni në:

Ueb faqja e Kuvendi përdor biskotat (cookies).

Biskotat (cookies) përdoren për të përmirësuar përvojën Tuaj të përdoruesit.