Pratenichki sostav
 
LEGJISLATURA E DEPUTETËVE


 

 

BLLAGORODNA CVETKOVSKA

 

 

 

 

Anëtare e LSDM-së. U lind në vitin 1949 në Kriva Pallankë. Maqedonase. Profesoreshë e gjuhës dhe letërsisë maqedonase. Shërbehet me gjuhën frënge dhe serbe. Jeton në Kriva Pallankë.

 
a

Na ndiqni në:

Ueb faqja e Kuvendi përdor biskotat (cookies).

Biskotat (cookies) përdoren për të përmirësuar përvojën Tuaj të përdoruesit.