Pratenichki sostav
 
LEGJISLATURA E DEPUTETËVE


 

 

CVETANKA IVANOVA

 

 

 

 

Anëtare e LSDM-së. U lind në vitin 1958 në fsh. Zagoran, Prilep.  Maqedonase. Juriste e diplomuar. E njeh mirë gjuhën ruse, serbe dhe kroate. Jeton në Strumicë.

 
a

Na ndiqni në:

Ueb faqja e Kuvendi përdor biskotat (cookies).

Biskotat (cookies) përdoren për të përmirësuar përvojën Tuaj të përdoruesit.