Pratenichki sostav
 
LEGJISLATURA E DEPUTETËVE


 

 

JANI MAKRADULI

 

 

 

 

Anëtar i LSDM-së. U lind në vitin 1965 në Manastir. Maqedonas. Magjistër i shkencave. Inxhinier i diplomuar. E njeh mirë gjuhën angleze, ndërsa shërbehet me gjuhën greke dhe italiane. Jeton në Shkup.

 
a

Na ndiqni në:

Ueb faqja e Kuvendi përdor biskotat (cookies).

Biskotat (cookies) përdoren për të përmirësuar përvojën Tuaj të përdoruesit.