Pratenichki sostav
 
LEGJISLATURA E DEPUTETËVE


 

 

LLAZAR KITANOVSKI

 

 

 

 

Anëtar i LSDM-së. U lind në vitin 1948 në Ohër. Maqedonas. Doktor i shkencave. Profesor i sociologjisë dhe politikologjisë. Shërbehet me gjuhën frënge. Jeton në Shkup.

 
a

Na ndiqni në:

Ueb faqja e Kuvendi përdor biskotat (cookies).

Biskotat (cookies) përdoren për të përmirësuar përvojën Tuaj të përdoruesit.