Pratenichki sostav
 
LEGJISLATURA E DEPUTETËVE


 

 

MARJANÇO NIKOLLOV

 

 

 

 

Anëtar i LSDM-së. U lind në vitin 1971 në Veles. Maqedonas. Ekonomist i diplomuar. E njeh mirë gjuhën serbe dhe kroate. Jeton në Veles.

 

 
a

Na ndiqni në:

Ueb faqja e Kuvendi përdor biskotat (cookies).

Biskotat (cookies) përdoren për të përmirësuar përvojën Tuaj të përdoruesit.