Pratenichki sostav
 
LEGJISLATURA E DEPUTETËVE


 

 

NIKOLLA RILLKOSKI

 

 

 

 

Anëtar i LSDM-së. U lind në vitin 1951 në Ohër. Maqedonas. Jurist i diplomuar. E njeh mirë gjuhën serbe dhe kroate, ndërsa shërbehet me gjuhën ruse dhe bullgare. Jeton në Ohër.

 
a

Na ndiqni në:

Ueb faqja e Kuvendi përdor biskotat (cookies).

Biskotat (cookies) përdoren për të përmirësuar përvojën Tuaj të përdoruesit.