Pratenichki sostav
 
LEGJISLATURA E DEPUTETËVE


 

 

OLIVER SPASOVSKI

 

 

 

 

Anëtar i LSDM-së. U lind në vitin 1976 në Kumanovë. Maqedonas. Jurist i diplomuar. Shërbehet me gjuhën frënge dhe angleze. Jeton në Kumanovë.

 

 
a

Na ndiqni në:

Ueb faqja e Kuvendi përdor biskotat (cookies).

Biskotat (cookies) përdoren për të përmirësuar përvojën Tuaj të përdoruesit.