Pratenichki sostav
 
LEGJISLATURA E DEPUTETËVE


 

 

MENDUH THAÇI

 

 

 

 

Anëtar dhe kryetar i PDSH-së. I lindur më 3 mars 1965 në Tetovë. Ka studiuar në Fakultetin Stomatologjik në Prishtinë. Shërbehet me gjuhën frenge, bullgare dhe turke. Ka qënë kryetar i Degës së PDSH-së në Tetov. Jeton në Tetovë.

 
a

Na ndiqni në:

Ueb faqja e Kuvendi përdor biskotat (cookies).

Biskotat (cookies) përdoren për të përmirësuar përvojën Tuaj të përdoruesit.