Pratenichki sostav
 
LEGJISLATURA E DEPUTETËVE


 

 

TITO PETKOVSKI

 

 

 

 

Anëtar i PRSD-së. U lind në vitin 1947 në fsh. Psaça-Kriva Pallankë, RM.  Maqedonas. Jurist i diplomuar. E njeh mirë gjuhën angleze dhe frënge. Jeton në  Shkup.

 
a

Na ndiqni në:

Ueb faqja e Kuvendi përdor biskotat (cookies).

Biskotat (cookies) përdoren për të përmirësuar përvojën Tuaj të përdoruesit.