Pratenichki sostav
 
LEGJISLATURA E DEPUTETËVE


 

 

VELE MITANOVSKI

 

 

 

 

Anëtar i PRSD-së. U lind në vitin 1949 në fsh. Cërvena Voda, në Ohër. Maqedonas. Arsimin e lartë. Gazetar. Shërbehet me gjuhën angleze dhe ruse. Jeton në Ohër.

 
a

Na ndiqni në:

Ueb faqja e Kuvendi përdor biskotat (cookies).

Biskotat (cookies) përdoren për të përmirësuar përvojën Tuaj të përdoruesit.