Pratenichki sostav
 
LEGJISLATURA E DEPUTETËVE


 

 

ANGELLKA PEEVA- LLAURENÇIQ

 

 

 


Anëtare e LDP. U lind në 1969 në Shtip, RM. Maqedonase. Ka pasur angazhim profesional në pjesën e promovimit, marrëdhënieve me publikun dhe marketing në agjencinë Idea plus DDB. E flet mirë gjuhën angleze. Jeton në Shkup.

 
a

Na ndiqni në:

Ueb faqja e Kuvendi përdor biskotat (cookies).

Biskotat (cookies) përdoren për të përmirësuar përvojën Tuaj të përdoruesit.