Pratenichki sostav
 
LEGJISLATURA E DEPUTETËVE


 

 

LILJANA IVANOVSKA

 

 

 

 

Anëtare e LDP-së. U lind në vitin 1961 në Strumicë, RM. Maqedonase. Ka  shkollim të lartë. Arkitekte. Punoi në NP për ekonomizim me hapësirën  banesore dhe afariste, si udhëheqëse teknike. Shërbehet me gjuhën angleze. Jeton në Strumicë.

 
a

Na ndiqni në:

Ueb faqja e Kuvendi përdor biskotat (cookies).

Biskotat (cookies) përdoren për të përmirësuar përvojën Tuaj të përdoruesit.