Pratenichki sostav
 
LEGJISLATURA E DEPUTETËVE


 

 

ANDREJ ZHERNOVSKI

 

 

 


Anëtar i PLD-së. U lind në vitin 1968 në Shkup. Maqedonas. Inxhinier i diplomuar i ndërtimtarisë. E njeh mirë gjuhën angleze, serbe dhe kroate. Jeton në Shkup.

 
a

Na ndiqni në:

Ueb faqja e Kuvendi përdor biskotat (cookies).

Biskotat (cookies) përdoren për të përmirësuar përvojën Tuaj të përdoruesit.