Pratenichki sostav
 
LEGJISLATURA E DEPUTETËVE


 

 

RISTO PENOV

 

 

 

 

Kryetar i LDP-së. U lind në vitin 1957 në Veles. Maqedonas. Magjistër i ekonomisë. E njeh mirë gjuhën angleze, serbe dhe kroate. Jeton në Shkup.

 
a

Na ndiqni në:

Ueb faqja e Kuvendi përdor biskotat (cookies).

Biskotat (cookies) përdoren për të përmirësuar përvojën Tuaj të përdoruesit.