Pratenichki sostav
 
LEGJISLATURA E DEPUTETËVE


 

 

ROZA TOPUZOVA KAREVSKA

 

 

 

 

Anëtare e LDP-së. U lind në vitin 1954 në Prilep. Maqedonase. Magjistre e arkeologjisë. E njeh mirë gjuhën frënge, serbe dhe kroate. Jeton në Prilep.

 
a

Na ndiqni në:

Ueb faqja e Kuvendi përdor biskotat (cookies).

Biskotat (cookies) përdoren për të përmirësuar përvojën Tuaj të përdoruesit.