Pratenichki sostav
 
LEGJISLATURA E DEPUTETËVE


 

 

STOJAN ANDOV

 

 

 

 

Anëtar i PL-së. U lind në vitin 1935 në Kavadar. Maqedonas. Magjistër i ekonomisë. E njeh mirë gjuhën angleze dhe ruse. Jeton në Shkup.

 
a

Na ndiqni në:

Ueb faqja e Kuvendi përdor biskotat (cookies).

Biskotat (cookies) përdoren për të përmirësuar përvojën Tuaj të përdoruesit.