Pratenichki sostav
 
LEGJISLATURA E DEPUTETËVE


 

 

XHEZAIR SHAQIRI

 

 

 

 

Anëtar i PDK-së. U lind në 1965 në fshatin Tanushë, RM. Shqiptar. Ka kryer shkollën e mesme. E flet mirë frëngjishten, anglishten dhe gjuhën gjermane. Jeton në Shkup.

 
a

Na ndiqni në:

Ueb faqja e Kuvendi përdor biskotat (cookies).

Biskotat (cookies) përdoren për të përmirësuar përvojën Tuaj të përdoruesit.