Pratenichki sostav
 
LEGJISLATURA E DEPUTETËVE


 

 

MARJAN GJORÇEV

 

 

 

Anëtar i Partisë Popullore të Bujqve të Maqedonisë. U lind në 1956, në Kavadarc. Maqedonas. Ekonomist i diplomuar. Ish drejtor i SH.A. “Makedonia” dhe SH.A. “Bratstvo” – Shkup. Ish kryetar i Komunës së Kisella Vodës. Ish ministër i Bujqësisë, Pylltarisë dhe Ekonomisë së ujërave. Jeton në Shkup.

 
a

Na ndiqni në:

Ueb faqja e Kuvendi përdor biskotat (cookies).

Biskotat (cookies) përdoren për të përmirësuar përvojën Tuaj të përdoruesit.