Pratenichki sostav
 
LEGJISLATURA E DEPUTETËVE


 

 

ZORAN VITANOV

 

 

 

Anëtar i PSM-së në Kuvend vepron si deputet i pavarur. U lind në vitin 1971 në Strumicë. Maqedonas. Arsim të lartë. E njeh mirë gjuhën angleze dhe gjuhët e ish Jugosllavisë. Jeton në Strumicë.

 
a

Na ndiqni në:

Ueb faqja e Kuvendi përdor biskotat (cookies).

Biskotat (cookies) përdoren për të përmirësuar përvojën Tuaj të përdoruesit.