Pratenichki sostav
 
LEGJISLATURA E DEPUTETËVE

 

 

 

 

 

 

 

Vlladanka Aviroviq 

E lindur më 22.1.1954 në Shkup. Maqedonase. Ekonomiste e diplomuar, Universiteti "Shën Cirili dhe Metodi" - Shkup.

 

Aktivitetet në Kuvend:

  • Këshilli Buxhetor i Kuvendit të Republikës së Maqedonisë, anëtare

 

E-posta:v.avirovik@sobranie.mk

 
a

Na ndiqni në:

Ueb faqja e Kuvendi përdor biskotat (cookies).

Biskotat (cookies) përdoren për të përmirësuar përvojën Tuaj të përdoruesit.