Pratenichki sostav
 
LEGJISLATURA E DEPUTETËVE


 

 

DIMOVSKI ILIJA

 

 

 

 

Anëtar i VMRO-DPMNE-së. U lind në 1980 në Veles. Maqedonas. Student-absolvent i Fakultetit Juridik në Shkup. E njeh mirë gjuhën angleze, shërbehet me gjuhën bullgare dhe serbe, ndërsa e mëson gjuhën gjermane. Jeton në Veles.

 
a

Na ndiqni në:

Ueb faqja e Kuvendi përdor biskotat (cookies).

Biskotat (cookies) përdoren për të përmirësuar përvojën Tuaj të përdoruesit.