Pratenichki sostav
 
LEGJISLATURA E DEPUTETËVE


 

 

KUNOVSKA  JAGNULLA 

 

 

 

 

 Anëtare e VMRO-DPMNE-së. U lind në 1943 në Kostur, Republika e Greqisë. Maqedonase. Magjistre e shkencave juridike-avokate. Shërbehet me gjuhën greke dhe frënge. Jeton në Shkup.

 
a

Na ndiqni në:

Ueb faqja e Kuvendi përdor biskotat (cookies).

Biskotat (cookies) përdoren për të përmirësuar përvojën Tuaj të përdoruesit.