Pratenichki sostav
 
LEGJISLATURA E DEPUTETËVE


 

 

PETROV GORAN

 

 

 

 

Anëtar i VMRO-DPMNE-së. U lind në 1962 në Veles. Maqedonas. Inxhinier i ndërtimtarisë. E njeh mirë gjuhën angleze, ndërsa shërbehet me gjuhën angleze si dhe e mëson gjuhën gjermane. Jeton në Veles.

 

 
a

Na ndiqni në:

Ueb faqja e Kuvendi përdor biskotat (cookies).

Biskotat (cookies) përdoren për të përmirësuar përvojën Tuaj të përdoruesit.