Njoftime


E premte, 28 dhjetor 2009, ora 16:00, Salla kushtetuese

KOMISIONI PËR POLITIKË TË JASHTME

Propozimi i rendit të ditës:

- Ministri i Punëve të Jashtme Antonio Milloshoski do të ketë fjalë në lidhje me çështjet aktuale në sferën e politikës së jashtme, si dhe për aktivitetet e realizuara në planin ndërkombëtar.

 
a

Na ndiqni në:

Ueb faqja e Kuvendi përdor biskotat (cookies).

Biskotat (cookies) përdoren për të përmirësuar përvojën Tuaj të përdoruesit.