Njoftime


E enjte, 17 nëntor 2011, ora 12:00, Salla1

SEANCA E KATËRMBËDHJETË E KUVENDIT TË REPUBLIKËS SË MAQEDONISË

- Në seancë Kuvendi do ta shënojë 20-vjetorin e miratimit të Kushtetutës së parë të Republikës së mëvetësishme, sovrane dhe të pavarur të Maqedonisë. 

 
a

Na ndiqni në:

Ueb faqja e Kuvendi përdor biskotat (cookies).

Biskotat (cookies) përdoren për të përmirësuar përvojën Tuaj të përdoruesit.