Njoftime


E premte, 8 prill 2011, ora 11:00, Salla 4

KOMISIONI PËR ÇËSHTJE EKONOMIKE

Propozimi i rendit të ditës:

1. Propozim-ligj për ndryshimin dhe plotësimin e Ligjit për siguri të prodhimeve, me procedurë të shkurtuar.

 
a

Na ndiqni në:

Ueb faqja e Kuvendi përdor biskotat (cookies).

Biskotat (cookies) përdoren për të përmirësuar përvojën Tuaj të përdoruesit.