Njoftime


E martë, 3 janar, ora 11:00, Salla 1

SEANCA NR. 21 E KUVENDIT TË REPUBLIKËS SË MAQEDONISË

- Seancë komemorative me rastin e vdekjes së Presidentit të parë të Republikës së Maqedonisë sovrane dhe të pavarur, Kiro Gligorov.  

 
a

Na ndiqni në:

Ueb faqja e Kuvendi përdor biskotat (cookies).

Biskotat (cookies) përdoren për të përmirësuar përvojën Tuaj të përdoruesit.