Njoftime


E premte, 20 janar 2012, ora 14:15, Salla e Qeverisë

VIZITË E MINISTRIT TË MBROJTJES TË REPUBLIKËS SË SHQIPËRISË, Z. ARBEN IMAMI

- Takim me Komisionin për Mbrojtje dhe Siguri të Kuvendit të Republikës së Maqedonisë

(Pas mbarimit të takimit, deklaratë për medie)

 

 

 
a

Na ndiqni në:

Ueb faqja e Kuvendi përdor biskotat (cookies).

Biskotat (cookies) përdoren për të përmirësuar përvojën Tuaj të përdoruesit.