Njoftime


E martë, 15 janar 2013

VIZITË E DELEGACIONIT TË GRUPIT PËR BASHKËPUNIM BILATERAL ME MAQEDONINË TË DHOMËS PËRFAQËSUESE TË REPUBLIKËS SË INDONEZISË

Ora 11:00 - 11:30, Salla e Komisionit Kushtetues

- Takim me z. Trajko Veljanoski, kryetar i Kuvendit të Republikës së Maqedonisë

Ora 16:00 - 17:00, Salla e Komisionit Kushtetues

- Takim me z. Antonio Milloshoski, kryetar i Komisionit për Politikë të Jashtme dhe anëtarët 

 
a

Na ndiqni në:

Ueb faqja e Kuvendi përdor biskotat (cookies).

Biskotat (cookies) përdoren për të përmirësuar përvojën Tuaj të përdoruesit.