Njoftime


E enjte, 9 janar 2014, ora 10:00, Salla "Boris Trajkovski"

KOMISIONI PËR ARSIM, SHKENCË DHE SPORT

Propozim i rendit të ditës:

1. Propozim-ligj për ndryshimin dhe plotësimin e Ligjit për parandalim të dhunës dhe sjelljes së padenjë në ndeshje sportive - leximi I. 
 
 

 
a

Na ndiqni në:

Ueb faqja e Kuvendi përdor biskotat (cookies).

Biskotat (cookies) përdoren për të përmirësuar përvojën Tuaj të përdoruesit.