Njoftime


E enjte, 9 janar 2014, ora 14:00, Salla e Qeverisë

KOMISIONI PËR MBROJTJE DHE SIGURI

Propozim i rendit të ditës:

1. Propozim-vendim për dërgim të pjesëtarit të Armatës së Republikës së Maqedonisë për pjesëmarrje në operacionin paqësor të Kombeve të Bashkuara, UNIFIL në Liban.
 

 
a

Na ndiqni në:

Ueb faqja e Kuvendi përdor biskotat (cookies).

Biskotat (cookies) përdoren për të përmirësuar përvojën Tuaj të përdoruesit.