Njoftime


E enjte, 9 janar 2014, ora 11:00, Salla e Komisionit Kushtetues

KOMISIONI PËR SHËNDETËSI

Propozim i rendit të ditës:

1. Propozim-ligj për plotësimin e Ligjit për marrje dhe transplantim të pjesëve të trupit të njeriut për mjekim - leximi I.
 
 

 
a

Na ndiqni në:

Ueb faqja e Kuvendi përdor biskotat (cookies).

Biskotat (cookies) përdoren për të përmirësuar përvojën Tuaj të përdoruesit.