Kumtime

E enjte, 29 prill 2021

Vendosja e luleve në varrin e Goce Dellçevit

Me rastin e 118 viteve nga vdekja e Goce Dellçevit, Delegacioni i Kuvendit i udhëhequr nga nënkryetari i Kuvendit të Republikës së Maqedonisë së Veriut, Goran Misovski, i përbërë nga: Daniella Markoska dhe Velika Stojkova-Serafimovska, më 4 maj (e martë) në orën 9:30 në Kishën "Shën Spas", në varrin e Goce Dellçevit do të vendosë kurorë lulesh të freskëta.

 
a

Na ndiqni në:

Ueb faqja e Kuvendi përdor biskotat (cookies).

Biskotat (cookies) përdoren për të përmirësuar përvojën Tuaj të përdoruesit.