Kumtime

E premte, 23 korrik 2021

VENDOSJA E LULEVE TË FRESKËTA

Delegacioni i Kuvendit të Republikës së Maqedonisë së Veriut, i përbërë nga nënkryetari Goran Misovski, në përbërje Daniella Nikollova, Beti Stamenkoska-Trajkoska dhe Bedri Fazli, me rastin e tërmetit katastrofik në Shkup, më 26 korrik 2021 (e hënë), në orën 10:00, do të vendosë kurorë me lule të freskëta në Varrezat e Qytetit "Butel".

 
a

Na ndiqni në:

Ueb faqja e Kuvendi përdor biskotat (cookies).

Biskotat (cookies) përdoren për të përmirësuar përvojën Tuaj të përdoruesit.