Kumtime

E enjte, 6 maj 2021

VENDOSJA E LULEVE TË FRESKËTA

Delegacioni i Kuvendit, i udhëhequr nga nënkryetari Goran Misovski, në përbërje Snezhana Kaleska-Vançeva dhe Beti Stamenkovska-Trajkoska, me rastin e 9 Majit – Ditës së Fitores mbi Fashizmin, më 9 maj 2021 (e diel), në оrën 08:30, do të vendosë lule të freskëta në Varrezat Partizane - Varrezat e Qytetit në Butel. 

 
a

Na ndiqni në:

Ueb faqja e Kuvendi përdor biskotat (cookies).

Biskotat (cookies) përdoren për të përmirësuar përvojën Tuaj të përdoruesit.